Blog

9 listopada 2020

#HairIsTheNewMakeUp

Młode włosy mogą być naszym największym atutem! Kiedy są zadbane, zdrowe i pełne objętości, od razu czujemy się lepiej. Z Selfie Project każdy dzień staje się good hair day. Przy pielęgnacji i stylizacji włosów z linią #BeStrong nasza pewność siebie jest nie z tego świata! Akcja #HairIsTheNewMakeup to dowód na to, że z silnymi, pięknymi włosami makijaż nie jest nam potrzebny.

 Linia pielęgnacji włosów BE STRONG jest czymś więcej niż zwykłymi kosmetykami. Różnorodność produktów i ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb włosów pozwala nam pokazać, jakie jesteśmy naprawdę. Przede wszystkim – jesteśmy silne. I nasze włosy powinny to wyrażać. Dzięki kosmetykom do pielęgnacji Selfie Project zapewniamy im wszystko, czego potrzebują: oczyszczenie, nawilżenie, odżywienie i wygładzenie. Pielęgnację uzupełniamy stylizacją: kosmetykami, z którymi nasza fryzura będzie wyglądać dokładnie tak, jak tego chcemy – zjawiskowo. Znamy potrzeby młodych włosów, a linia Be Strong została stworzona właśnie z myślą o nich. Wszystkie produkty bazują na wodzie aloesowej, która dodatkowo wygładza oraz potęguje ich nawilżająco-odżywcze właściwości. Problemy tłustych, obciążonych, spuszonych czy rozdwajających się włosów odchodzą zapomnienie – czas na nową erę. Erę zdrowych pięknych włosów, które są powodem do dumy.

 

 

#KONKURS

Mocne włosy dają nam siłę! Każdy good hair day jest dniem pewności siebie. Chcemy zaprosić was do udziału w naszym konkursie związanym z akcją #HairIsTheNewMakeup. Wstawcie zdjęcie bez makijażu, ale z fryzurą, w której czujecie się najlepiej! Chcemy zobaczyć, jak wyglądacie, kiedy jesteście najbardziej… sobą. W wersji naturalnej, z pięknymi włosami, które was wyrażają. Oznaczcie zdjęcia @selfieproject_polska@bestrong_challenge i #HAIRISTHENEWMAKEUP, żeby wziąć udział w akcji. Bądźcie takie, jak chcecie!

Regulamin Konkursu.

 

INFLUENCERKI, KTÓRE PODJĘŁY CHALLENGE #HAIRISTHENEWMAKEUP 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez #Selfie Project (@selfieproject_polska)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez #Selfie Project (@selfieproject_polska)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez #Selfie Project (@selfieproject_polska)