Blog

23 października 2020

#BESTRONG

Młode włosy mogą być naszym największym atutem! Kiedy są zadbane, zdrowe i pełne objętości, od razu czujemy się lepiej. Z Selfie Project każdy dzień staje się good hair day. Przy pielęgnacji i stylizacji włosów z linią #BeStrong nasza pewność siebie jest nie z tego świata! Akcja #HairIsTheNewMakeup to dowód na to, że z silnymi, pięknymi włosami makijaż nie jest nam potrzebny.

 

NOWOŚĆ DO MŁODYCH WŁOSÓW: BE STRONG

Linia do pielęgnacji włosów BE STRONG jest czymś więcej niż zwykłymi kosmetykami. Różnorodność produktów i ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb włosów pozwala nam pokazać, jakie jesteśmy naprawdę. Przede wszystkim – jesteśmy silne. I nasze włosy powinny to wyrażać. Dzięki kosmetykom do pielęgnacji Selfie Project zapewniamy im wszystko, czego potrzebują: oczyszczenie, nawilżenie, odżywienie i wygładzenie. Pielęgnację uzupełniamy stylizacją: kosmetykami, z którymi nasza fryzura będzie wyglądać dokładnie tak, jak tego chcemy – zjawiskowo. Znamy potrzeby młodych włosów, a linia Be Strong została stworzona właśnie z myślą o nich. Wszystkie produkty bazują na wodzie aloesowej, która dodatkowo wygładza oraz potęguje ich nawilżająco-odżywcze właściwości. Problemy tłustych, obciążonych, spuszonych czy rozdwajających się włosów odchodzą zapomnienie – czas na nową erę. Erę zdrowych pięknych włosów, które są powodem do dumy.

 

MOC ALOE VERA WATER

Pielęgnacja włosów z BE STRONG od Selfie Project to sama przyjemność. Jej fundamentem jest pure aloe water – woda aloesowa o skoncentrowanym działaniu nawilżającym.

Jako baza produktu jest niezwykła ze względu na silne właściwości nawadniające oraz wygładzające. Dzięki jej zawartości kosmetyki zyskują dodatkowe działanie odżywcze i kojące. Zapobiega przesuszaniu się włosów, zwiększa ich objętość, a także poprawia ich wygląd. Sprawdza się doskonale w pielęgnacji młodych włosów – zarówno tych  przetłuszczonych, jak i suchych czy skłonnych do puszenia się!

 

 

 

Be Strong Challenge (ZAKOŃCZONY)

Mocne włosy dają nam siłę! Każdy good hair day jest dniem pewności siebie. Chcemy zaprosić was do udziału w naszym konkursie związanym z akcją #HairIsTheNewMakeup. Wstawcie zdjęcie bez makijażu, ale z fryzurą, w której czujecie się najlepiej! Chcemy zobaczyć, jak wyglądacie, kiedy jesteście najbardziej… sobą. W wersji naturalnej, z pięknymi włosami, które was wyrażają. Oznaczcie zdjęcia @selfieproject_polska@bestrong_challenge i #HAIRISTHENEWMAKEUP, żeby wziąć udział w akcji. Bądźcie takie, jak chcecie!

 

 

 

KONKURS #BESTRONGBEYOURSELF (ZAKOŃCZONY)

Marzyłyście kiedyś o tym, by wasze zdjęcia znalazły się na miejskich reklamach w całej Polsce? Z Selfie Project stanie się to możliwe! Z okazji uruchomienia nowej linii (pierwszej w historii Selfie Project) do pielęgnacji włosów, organizujemy konkurs #BeStrongBeYourself – specjalnie dla Was!

Jakie są zasady? Wystarczy, że polubicie nasz profil, a pod postem konkursowym na facebooku dodacie zdjęcie, które pokazuje jakie jesteście. Opatrzcie je własnym hashtagiem, którym powiecie nam, jakie jesteście. #BeReal, #BeSmart, #BeFree, #BeFun, #BeBrave? Bądźcie kreatywne, bądźcie sobą!

Wybrane zdjęcia nagrodzimy zestawami naszych kosmetyków, a dwie spośród was zaprosimy do wyjątkowej sesji zdjęciowej. Jej efekty zobaczycie na reklamach citylight w miastach na terenie całej Polski! 

Oto jak laureatki konkursu, Ania i Emilia, bawiły się na planie zdjęciowym. Rezultaty sesji już niebawem!

Tak wyglądała sesja zdjęciowa z laureatkami konkursu #BeStrongBeYourself – Anią i Emilką. Już niedługo jej efekty będziecie mogli zobaczyć w wielu miastach w Polsce <3

Opublikowany przez Selfie Project Piątek, 13 listopada 2020