Kim jesteśmy?

Selfie Project to kosmetyki stworzone przez specjalistów dla wyjątkowo wymagającej młodej cery.

Selfie Project to marka, którą podobnie jak Ciebie cechuje MŁODOŚĆ i która doskonale rozumie potrzeby nastoletniej cery. Wiemy, że nie zawsze jest idealnie, ale wiemy również, że to minie. Sami przechodziliśmy przez to nie tak dawno temu :) Dlatego stworzyliśmy kosmetyki, które pomogą Ci skutecznie zadbać o skórę.

Specjaliści z naszych laboratoriów wyszli z założenia, że kosmetyk do twarzy powinien nie tylko ją pielęgnować, ale jednocześnie wizualnie upiększać od razu po zastosowaniu. Oddajemy w Twoje ręce linię kosmetyków, która zapobiega powstawaniu niedoskonałości i pomaga pozbyć się tych istniejących, a przy regularnym stosowaniu stopniowo poprawia stan cery.

Jak działamy?

Słuchamy i działamy :) Twoja opinia jest dla nas najważniejsza! W końcu chodzi o TWOJĄ skórę!

Nasze kosmetyki powstają ze starannie wyselekcjonowanych i bezpiecznych surowców. Wykorzystanie wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów oraz nowoczesnej technologii umożliwia nam tworzenie kosmetyków dopasowanych do potrzeb młodej cery. Bardzo uważnie wsłuchujemy się w opinie naszych Klientów, co umożliwia nam ciągłe doskonalenie naszych kosmetyków.

Zależy nam na humanitarnym traktowaniu zwierząt, dlatego nasze kosmetyki ani substancje, które je twarzą, nie są testowane na zwierzętach. Dobro zwierząt jest dla nas ważne i nie zgadzamy się na ich krzywdzenie.

Efekty

#Cel: piękniejsza i wizualnie gładsza skóra – w każdej chwili gotowa na Selfie.

Wiemy, jak ważny dla Ciebie jest stan Twojej skóry. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci zadbać o nią jak najlepiej. Efekty, których możesz się spodziewać, stosując kosmetyki Selfie Project:

  • mniej niedoskonałości
  • gojenie się istniejących wyprysków
  • wizualnie zwężone pory
  • ograniczenie produkcji sebum (a więc i bardziej matowa cera)
  • wyrównany koloryt skóry
  • naturalnie rozświetlona i jednolita cera

Teraz wszystko w Twoich rękach! Jesteś gotowa na fejm! :)