Blog

20 lutego 2020

Jaki produkt Selfie Project pasuje do twojego znaku zodiaku? (część II)

Powiedz nam, kiedy się urodziłaś, a powiemy ci kim jesteś? Z gwiazd możemy wiele o sobie wyczytać. Jaki wpływ ma znak zodiaku na wybory kosmetyczne? Co najlepiej pasuje do koziorożca, strzelca czy wodnika? Oto ciąg dalszy Selfie Horoskopu!

Wagi są spod planety Wenus. Cenią sobie piękno i romantyzm. Estetyka jest dla nich niezwykle ważna – dużą wagę przykładają do tego, jak się prezentują, co noszą i jak odbierają je inni. Waga to symbol sprawiedliwości oraz harmonii. Osoby spod tego znaku mają dobry gust, są pełne gracji i niewymuszonego szyku. Będą zachwycone linią Masek Galaxy, która sprawi, że zabłysną!  Pełne brokatu i delikatnych zdobień, maseczki zadowolą nie tylko skórę wagi, ale i jej zmysł estetyczny!

Skorpiony wyróżniają się na tle całego zodiaku. Można nawet uznać je za kontrowersyjne – są wyjątkowe, silne i mroczne. Nie są dla każdego. Dopuszczają do siebie tylko nielicznych, ale w relacjach wykazują się lojalnością. Ich tajemniczość sprawia, że fascynują ludzi wokół. To właśnie skorpiony docenią Czarną Maskę Peel-Off – intensywną, bezkompromisową, bezwzględną dla niedoskonałości. Jej działanie jest natychmiastowo widoczne i pozostawia skórę totalnie wygładzoną.

Strzelce to wolne duchy. Poszukiwacze przygód, które nigdy się nie zatrzymują. Uwielbiają odkrywać nowe rzeczy, wciąż szukają doświadczeń, są otwarte na ekscytujące doznania. Ich spontaniczność sprawia, że nie da się z nimi nudzić. Zainteresowanie strzelców wzbudzą Czarne Bibułki Matujące z włóknami z konopii – innowacyjny produkt, który działa błyskawicznie i nie wymaga zbędnego zachodu! Są kompaktowe, więc aktywne strzelce będą mogły zabrać bibułki ze sobą w każdą podróż.

Koziorożec, jak żaden inny znak zodiaku, skazany jest na sukces. To prawdziwi pracoholicy, zdeterminowani, aby realizować swoje cele i spełniać marzenia. Zawsze wprowadzają swoją wizję w życie, nieustannie się doskonalą, nie boją się wyzwań. Dzięki swojej sile i niezależności budzą podziw wszędzie, gdzie się pojawiają. Dla koziorożca przydatny może być Matujący Puder Antybakteryjny, za sprawą którego (aby nie tracić cennego czasu) jego skóra odzyska świeżość w kilka sekund i będzie perfekcyjnie zmatowiona.

Wodniki to wizjonerzy. Ekscentryk, oryginał… Wodnik zawsze wyróżnia się w tłumie. Ceni własną wyjątkowość, nie chce być taki jak wszyscy. Ma w sobie ogromną potrzebę wolności i zawsze stara się myśleć nieszablonowo, aby być poza schematami i ponad metkami. Wodniki uwielbiają innowację, także w pielęgnacji. Ich charakter idealnie oddaje Krystaliczny Balsam Nawilżający #HoloManiac! Nowoczesna formuła, która jednocześnie odżywia usta i zdobi je unikatowym, brokatowym wykończeniem.

Ryby bujają w obłokach. To marzycielski znak, który w życiu kieruje się przede wszystkim intuicją. Mają artystyczną duszę, wciąż poszukują metafizycznych doświadczeń. Ryby są wrażliwe na piękno, niezwykle empatyczne, ale i niezdecydowane. Źle znoszą konfrontacje, konflikty czy jakiekolwiek nieporozumienia. Potrzebują harmonii – ich skóra również. Równowagę przywróci linia Milky Way, która dba o wrażliwą, podrażnioną i nadreaktywną cerę. To produkty lekkie niczym chmurka, które natychmiast ją ukoją.

Dajcie nam znać, czy dobrze dopasowaliśmy produkty do waszych znaków zodiaku!