Porady

28 lutego 2018

Zielona pielęgnacja – magia proszku matcha w kremie

Krem nawilżający to jeden z najważniejszych produktów, jeśli chodzi o pielęgnację twarzy. W zależności od tego, jaki jest nasz typ cery, sięgamy po kremy lżejsze, cięższe, matujące… Opcji jest wiele. Im bardziej rozumiemy swoją skórę, tym lepiej ją traktujemy i tym łatwiej dobrać nam odpowiedni produkt dostosowany do jej potrzeb.

Matująco-wygładzający krem z serii Green Detox wykorzystuje niesamowite, naturalne właściwości sproszkowanych młodych listków zielonej herbaty Matcha. Składnik ten ma właściwości antyoksydacyjne i detoksykacjne, dzięki czemu, oprócz nawilżenia i nawodnienia, hamuje on powstawanie niedoskonałości i neutralizuje negatywne oddziaływanie zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. Smog, dym papierosowy, spaliny – zagrożeń dla skóry jest wiele, więc ochrona anti-pollution jest niezbędna, aby zachować gładką cerę.

Krem ten warto nakładać na co dzień, po oczyszczeniu skóry, żeby nadać jej matowy i jednolity wygląd. Cera uzyska odpowiedni poziom nawilżenia, a FotoCzułe Pigmenty sprawią, że będzie nie tylko odżywiona, ale i upiększona. Twarz, natychmiast po nałożeniu, staje się bardziej miękka, a niedoskonałości mniej widoczne. Działanie antyoksydacyjne chroni przed czynnikami środowiskowymi, co jest szczególnie pożądane, jeśli spędzamy wiele czasu na powietrzu, aktywnie.

Wmasuj go delikatnie w skórę twarzy każdego poranka, przed wyjściem z domu, a także wieczorem jako zakończenie rytuału pielęgnacyjnego. Idealnie nada się do samodzielnego stosowania lub jako baza wygładzająca pod makijaż.

Zadbaj o swoją skórę od podstaw – zapobiegaj niedoskonałościom, zamiast je likwidować. Ochrona anti-pollution, antyoksydacja i detoksykacja to kompleksowa pielęgnacja, która uczyni twoją skórę piękniejszą i zdrowszą.