Porady

24 lipca 2018

Wakacyjne niezbędniki Selfie Project

Selfie Project to pielęgnacja na każdą pogodę, porę dnia i okoliczność – niech nasze produkty towarzyszą wam również latem. Które z nich są idealnymi wakacyjnymi przyjaciółmi w podróży? Sprawdźcie!

Latem nie można zapomnieć o oczyszczaniu – upały, pot, smog, a nawet plażowy piasek i wiele innych czynników przyczynia się do zanieczyszczenia skóry. Należy zadbać o to, aby systematycznie ją pielęgnować: pomoże w tym łagodny tonik oczyszczający. Przyniesie błyskawiczne oczyszczenie w każdej sytuacji, zwłaszcza podczas letnich upałów! Wygodna aplikacja w sprayu sprawia, że możesz używać go nie tylko w łazience! Tonik przywraca naturalne pH, a jego naturalna antybakteryjna formuła zapobiega powstawaniu niedoskonałości i świeceniu się skóry. Nadaje się do stosowania pod kremem albo nawet na makijaż, jeśli potrzebujesz odświeżenia.

Kiedy chcesz się natychmiastowo zmatowić, na ratunek przyjdą kompaktowe bibułki matujące #MattMeNow, które błyskawicznie zapewnią twojej skórze nieskazitelny wygląd. Koniec ze świeceniem się, nawet przy najwyższych temperaturach! Dzięki niewielkiemu opakowaniu, możesz zabrać je w każdą podróż. Nie obciążają skóry warstwą pudru i są łatwe w użyciu!

Przesuszone słońcem i słoną wodą morską usta potrzebują kuracji nawilżającej, aby odzyskać zdrowy wygląd. Nasze owocowe olejki do ust intensywnie je odżywią i przywrócą im naturalny, soczysty blask! Są lekko napigmentowane, mają wykończenie błyszczyku, ale nie są klejące – idealnie uzupełnią złocisty, letni makijaż. Możesz stosować je samoistnie, a także jako wierzchnią warstwę na pomadkę! Owocowy smak przyniesie orzeźwienie podczas letnich wypadów.

Na koniec dnia pełnego wrażeń makijaż zmyj chusteczkami #NoMakeUp – idealnymi do zabrania w podróż ze względu na kompaktowe opakowanie! To szybki i łatwy demakijaż przy użyciu jednego produktu, bez podrażniania skóry. Zawarta w nich BioSiarka przeciwdziała bakteriom, wywołującym trądzik, aby zapobiegać niedoskonałościom, a także świeceniu się, natomiast proteiny owsiane mają właściwości łagodząco-nawilżające. Możesz użyć ich także dla odświeżenia, kiedy jesteś w biegu!

Pamiętaj – w wakacje twoja skóra też potrzebuje opieki!