Porady

6 września 2018

Perfekcyjny kolor ust nawet bez pomadki? To możliwe!

Pomadki to prawdziwa wisienka na torcie, jeśli chodzi o makijaż. To właśnie usta potrafią przykuć uwagę i zrobić wrażenie – ważne więc, aby były doskonale zadbane! Innowacyjna Koloryzująca Maseczka peel-off LipTattoo sprawi, że soczyste, gładkie oraz wyraziste usta będą ozdobą twojej twarzy – od rana aż do wieczora.

Z LipTattoo uzyskasz efekt naturalnie zaróżowionych ust, które wcale nie potrzebują pomadki. Poprawki, ścieranie i „zjadanie się”? Żaden problem! Po jednym zabiegu delikatny, matowy kolor utrzyma się aż do 24 godzin. Zapomnij o wysuszających pomadkach płynnych, już nie musisz poświęcać pielęgnacji kosztem wyglądu – twoje usta będą  perfekcyjnie odżywione i gładkie!

Połącz ochronę z upiększeniem: należy nałożyć maseczkę aplikatorem, następnie poczekać 5-10 minut do zaschnięcia i ściągnąć ją od strony kącików ust. Zawarty w niej sok z aloesu zadziała wygładzająco-nawilżająco, zapobiegając suchym skórkom oraz spierzchnięciom. Usta będą doskonale odżywione, a ich kolor – w jednolitym matowym różu. To jedyna w swoim rodzaju maska, która upiększa przez cały dzień! Po jej ściągnięciu możesz jeść i pić bez obaw o to, że efekt zniknie. Produkt charakteryzuje trwałość zastygającej pomadki, moc pielęgnacji balsamu i delikatne wykończenie lip tintu… A nawet nie poczujesz go na ustach!