Porady

4 października 2018

Nowe formuły w pielęgnacji ust – pomadka już nie będzie Ci potrzebna!

Doskonałe usta to sposób na nieskazitelne wykończenie „looku” makijażowego – spośród wachlarzu produktów do pielęgnacji każda z nas znajdzie coś dla siebie. Klasyczne pomadki powoli odchodzą w zapomnienie, ustępując miejsca innowacyjnym formułom, takim jak peelingi koloryzujące, olejki odżywcze czy farbki lub maski do ust. Co jest teraz na czasie?

Peelingi pełnią dużą rolę nie tylko w pielęgnacji skóry twarzy, ale i ust. Za ich sprawą możemy przywrócić im drugie życie poprzez  złuszczenie martwego naskórka oraz pobudzenie krążenia, które sprzyja procesom regeneracji. Usta znowu stają się pełne świeżości i idealnie wygładzone, dzięki czemu stanowią bazę pod produkty odżywcze. Naturalny cukrowy peeling do ust z Selfie Project z pomocą kryształków zanurzonych w nawilżającym balsamie, nada wargom zdrowy wygląd – a do tego delikatnie koloryzuje! Pomadka już nie będzie ci potrzebna: ten unikatowy produkt sprawi, że twoje usta będą gładkie i naturalnie zaróżowione.

Olejki są niczym eliksiry odżywcze dla ust – karmią je bogactwem witamin i składników aktywnych, aby zapewnić im zdrowy blask. Charakteryzują je intensywnie nawilżające właściwości, dzięki czemu zadbają o potrzeby nawet wyjątkowo przesuszonych ust. Olejki owocowe  z Selfie Project sprawią, że spierzchnięte, popękane wargi przestaną być zmartwieniem! Gęsta, odżywcza konsystencja je otuli, a jagodowy lub malinowy zapach uczynią doświadczenie pielęgnacyjne jeszcze przyjemniejszym. Delikatnie koloryzują usta, zastępując nie tylko balsam, ale i błyszczyk!

Prawdziwą innowacją w świecie pielęgnacji ust są koloryzujące maseczki – ta z Selfie Project długotrwale odżywi usta, zapewniając im wygładzenie z nawilżeniem oraz wykończenie matowej pomadki. Krótki zabieg wystarczy, aby przez 24 godziny cieszyć się jednolicie matowym, naturalnie różowym kolorem ust! Bez ścierania się i konieczności poprawek! To połączenie skutecznej pielęgnacji z widocznym upiększeniem oraz trwałością pomadki.

Dość nudy w pielęgnacji: z Selfie Project każdy zabieg upiększający stanie się przyjemnością, która przyniesie zjawiskowy efekt!