Porady

29 października 2018

Galaxy Masks – krok po kroku

Galaxy Masks z Selfie Project to połączenie zjawiskowego wyglądu z niezwykłą skutecznością. Dzięki zawartości łagodnych substancji i bogactwu składników botanicznych, doskonale zaspokoją potrzeby młodzieńczej skóry. Wybierz jedną spośród czterech wyjątkowych masek: wygładzającą #Princess, nawilżającą #Diamond, rozświetlającą #Pearl lub oczyszczającą #Star. Każda z nich sprawi, że zabłyśniesz, a Twoja skóra będzie piękniejsza niż kiedykolwiek wcześniej!

Aby uzyskać najlepszy efekt zastosowania maski, przed nałożeniem odpowiednio oczyść skórę. Dokładnie umyj twarz łagodnym żelem do twarzy, który zapewni cerze gładkość i przygotuje ją do wchłonięcia składników aktywnych z maski. Gęsty produkt należy równomiernie rozprowadzić na twarzy, unikając okolic oczu, ust, a także brwi i linii włosów. Nie musisz wykorzystać całej zawartości opakowania – warstwa powinna być treściwa, jednak na tyle cienka, aby mogła zastygnąć.

Po nałożeniu maski masz chwilę dla siebie – czas nie ma znaczenia, możesz pozostawić maseczkę na twarzy i lśnić, jak długo zechcesz! Nie spiesz się, odczekaj dopóki produkt całkowicie nie zastygnie na twarzy. Ta chwila relaksu to idealny moment na efektowne Selfie, na którym pochwalisz się blaskiem magicznej maski! Do wyboru, do koloru – będziesz mienić się ozdobnym brokatem w kolorze błękitu, zieleni, czerni czy różu. Jedno jest pewne, pielęgnacja z Galaxy Masks urozmaici twoją codzienną rutynę pielęgnacyjną!

Po zastygnięciu ściągnij maskę jednym ruchem w kierunku od dołu do góry, a następnie wyrzuć ją do kosza na śmieci. Ewentualne pozostałości usuń wacikiem kosmetycznym, nasączonym płynem micelarnym – po użyciu nie zapomnij wyrzucić go do kosza na śmieci! Rytuał dopełnisz zastosowaniem toniku oraz nałożeniem kremu nawilżającego, który ulokuje w skórze substancje odżywcze zawarte w masce.

Galaxy Masks to nie tylko wyjątkowy wygląd, ale i skuteczna pielęgnacja – zawarte w nich botaniczne składniki aktywne błyskawicznie poprawiają wygląd cery. Wypróbuj, oczaruj się swoim wyglądem w maseczce i koniecznie zrób sobie olśniewające Selfie! 😉