Blog

14 października 2021

Zwycięstwo Karoliny “Way of Blonde” Brzuszczyńskiej podczas gali Fame MMA 11

Zwycięstwo Karoliny “Way of Blonde” Brzuszczyńskiej podczas gali Fame MMA 11

Na początku października odbyła się kolejna gala Fame MMA. Tym, którzy nie wiedzą co to, już wyjaśniamy: to wydarzenie podczas którego celebryci i influencerzy mierzą się ze sobą na ringu w mieszanych sztukach walki. Obecnie mieszane sztuki walki traktowane są jako oddzielna dyscyplina sportowa, jednak jest ona dość wyjątkowa: przeciwnicy reprezentują najróżniejsze sporty, dlatego reguły nie są aż tak sprecyzowane.

Podczas ostatniej gali jednym z najważniejszych starć była walka Karoliny, naszej zaprzyjaźnionej instagramerki, która jest jednocześnie trenerką personalną oraz w przeszłości trenowała taekwondo. Way of Blonde jest silną kobietą, która wie, czego chce i ciężko pracuje, aby osiągnąć swoje cele. Widzimy, że Karolina wspiera i inspiruje wiele młodych dziewczyn, dlatego Selfie Project jako marka aktywnie wspierająca #womenempowerment postanowiliśmy tym razem wesprzeć ją.

Way of Blonde rozumie, że o skórę trzeba dbać zawsze, szczególnie w momentach silnego stresu i wzmożonego wysiłku fizycznego. Dodatkowo, odpoczynek to ważny etap każdego treningu. Z pomocą naszych kosmetyków, które tworzą eksperci z najlepszych składników naturalnych, Karolina mogła w sposób szybki, przyjemny i bezpieczny dla skóry zadbać o jej wygląd i kondycję. Z dumą wspieraliśmy Karolinę w drodze po puchar!

Poniżej kilka ujęć z gali FAME MMA11, Karolinie jeszcze raz mocno gratulujemy!