Blog

14 lutego 2020

#SaveKoalas – pomóżmy Australii razem!

Australia poniosła ogromne straty podczas ostatnich pożarów i ulew. Największą ofiarą zostały zwierzęta – ucierpiały miliony z nich.
Od września zniszczony został obszar porównywalny do Portugalii czy całej powierzchni polskich lasów… Ogrom strat jest niewyobrażalny.

W Selfie Project uważamy świat przyrody za najwyższą wartość. Staramy się na co dzień działać w zgodzie z ekosystemem – wiele z naszych kosmetyków jest przyjaznych weganom, a wszystkie są całkowicie cruelty-free.

Wierzymy w działanie na rzecz natury – wierzymy także w Was! Zorganizowaliśmy akcję charytatywną, dzięki której wspólnie pomożemy australijskim koalom w powrocie do zdrowia. Nie musimy bezczynnie patrzeć na cierpienie zwierząt, możemy działać! Bądźmy razem w tej trudnej sytuacji… Przyroda nie zna barier językowych, kulturowych, narodowych. Zróbmy coś dla tych, którzy potrzebują tego najbardziej.

Jak możecie nam pomóc?
Wrzucajcie zdjęcia w naszych maseczkach #CoolKoala z linii Animal Masks! Każde selfie z hashtagiem #BeCoolSaveKoalas to 2 zł dla australijskich misiów koala, a każde udostępnienie – to 1 zł!

 

Wspólnie możemy pomóc koalom wrócić do zdrowia!