Blog

15 października 2019

Back to school – bądź gotowa w 5 minut!

Początek jesieni nie jest łatwy. Coraz częściej budzimy się, kiedy jest jeszcze ciemno, na dworze robi się chłodno, a szkolne dni nie pozwalają się porządnie wyspać.

 

Mamy dla was szybki rytuał, który zajmuje 5 minut – tyle czasu wystarczy, żebyście dobrze rozpoczęły dzień i wyglądały naturalnie, ale promiennie!

Poranną rutynę, szczególnie kiedy się spieszymy, ograniczamy do minimum. Rozpoczynamy ją od porządnego oczyszczenia skóry, na której przez całą noc zbiera się kurz, pot i inne zanieczyszczenia. Łagodny żel myjący od Selfie Project to sposób na przyjemną pobudkę – jest delikatny, lecz skuteczny, a do tego pachnie orzeźwiająco. Zabieg złuszczania zostawiamy na wieczór, kiedy mamy chwilę dla siebie – peeling warto wykonać 2 razy w tygodniu. Po oczyszczeniu żelem od razu przechodzimy do tonizacji. Łagodny tonik oczyszczający od Selfie Project działa odświeżająco. Jest łatwy i przyjemny w stosowaniu – wystarczy spryskać nim skórę twarzy, aby przywrócić jej naturalne pH, co pomoże przeciwdziałać powstawaniu wyprysków. Tonik warto zabrać ze sobą do torby, żeby w ciągu dnia móc odświeżyć, ale i nawilżyć cerę.

 

Po przygotowaniu skóry możemy przejść do makijażu. Zanim jednak go nałożymy, niezbędne jest odpowiednie nawilżenie. Lekki krem matująco-nawilżający od Selfie Project jednocześnie pielęgnuje cerę i stanowi idealną bazę pod podkład. Nie obciąża skóry, upiększa ją dzięki fotoczułym pigmentom, a także minimalizuje świecenie się! Dla naturalnego look’u niedoskonałości przykrywamy korektorem punktowo, aby nie tworzyć na twarzy maski i dać skórze oddychać. Dla matowego wykończenia strefę T oraz miejsca przykryte korektorem pudrujemy Matującym pudrem antybakteryjnym od Selfie Project. Skóra będzie wyglądała na zadbaną przez cały dzień!

 

Nie możemy również zapominać o ustach – przed wyjściem z domu koniecznie zastosujcie balsam, żeby chronić je przed przesuszeniami. Krystaliczne balsamy z Selfie Project to innowacyjna formuła, która nawilży nawet najbardziej spierzchnięte usta! Produkty są kompaktowe i wygodne w użyciu, a do tego natychmiastowo działają. Wybierz opcję dla siebie – jesteś #NatureLover czy #HoloManiac? Nie zaszkodzi także zabrać ze sobą Bibułki matujące od Selfie Project, które odświeżą skórę, kiedy w ciągu dnia zacznie się świecić.

 

Zamiast więc spędzać godziny przed lustrem każdego poranka, czasem warto się wyspać! Z błyskawiczną rutyną z Selfie Project będziecie gotowe w 5 minut i przekonacie się, że w naturalnej odsłonie też można czuć się świetnie!