Blog

4 października 2019

Powiedz nam kim jesteś, a my dobierzemy idealny balsam do ust dla Ciebie!

Są dwa typy Selfie Girls – z myślą o nich stworzyliśmy dwa wyjątkowe produkty o zupełnie różnej estetyce dopasowanej do waszych osobowości. Rozwiąż nasz test, a dowiesz się, który z nich powinnaś wybrać – policz, ile odpowiedzi a) i ile odpowiedzi b) udzieliłaś!

  • Jaki jest twój styl ubierania się?
   a)
   Wygodny i minimalistyczny
   b) Modny i odważny
  • Co lubisz robić w wolnym czasie?
   a)
   Spędzać czas na łonie przyrody/spacerować
   b) Oglądać seriale/grać w gry komputerowe
  • Którą serię maseczek z Selfie Project wolisz?
   a)
   Animal Masks
   b) Galaxy Masks
  • Gdzie wolałabyś jechać na wakacje?
   a)
   Na Bali/Bahamy/inne gorące wyspy
   b) Do Paryża/Nowego Jorku/innej metropolii
  • Co jest dla ciebie najważniejsze w pielęgnacji?
   a)
   Naturalny skład
   b) Innowacyjne formuły
  • Które słowo lepiej cię określa?
   a)
   Wyluzowana
   b) Odjechana
  • Jaki makijaż wolisz nosić?
   a) Delikatny – korektor, maskara, błyszczyk
   b) Perfekcyjny – konturowanie, kreska, pomadka
  • Jak wyglądałaby twoja idealna randka?
   a)
   Wyjście na plażę albo piknik w ogrodzie
   b) Wyjście na koncert albo na karaoke

Podlicz swoje odpowiedzi i… uwaga!

 

Jeśli wybrałaś więcej odpowiedzi a)… Gratulacje, jesteś #NatureLover! To znaczy, że najważniejsza jest dla ciebie naturalność i harmonia. Lubisz przebywać na łonie przyrody, relaksuje cię szum drzew i śpiew ptaków. W modzie oraz w makijażu stawiasz na minimalizm. W pielęgnacji cenisz sobie przede wszystkim odżywienie, które przynosi twojej skórze zdrowy wygląd. Wypróbuj Krystalicznego balsamu regenerującego do ust #NatureLover, który dogłębnie nawilża usta, czyniąc je gładkimi i miękkimi. Zawarty w nim brazylijski kwiatek oraz olej jojoba to wyjątkowe składniki botaniczne o silnie odżywczych właściwościach. Balsam jest niewielki i wygodny w noszeniu – możesz zabrać go ze sobą nawet na wycieczkę do lasu czy na plażę!

 

Jeśli wybrałaś więcej odpowiedzi b)… Gratulacje, jesteś #HoloManiac! To znaczy, że najbardziej cenisz sobie dobrą zabawę i szaleństwo. Lubisz, kiedy dużo się dzieje – masz alergię na nudę. W modzie oraz w makijażu stawiasz na efekt glamour. W pielęgnacji ciekawią cię innowacyjne formuły, których wcześniej nie znałaś. Wypróbuj Krystaliczny balsam nawilżający do ust #HoloManiac, który intensywnie wygładza usta, przywracając im odpowiedni poziom nawilżenia. Zawarty w balsamie olej jojoba poradzi sobie nawet z bardzo spierzchniętymi ustami, a olśniewające holo drobinki nadają mu unikatowe wykończenie! Przetestuj sama – nie znajdziesz lepszego produktu dla holomaniaczki!