Blog

16 kwietnia 2019

Selfie Project x Bardzo – walentynkowi zwycięzcy Bardzo Brzydkich Plakatów!

 

Właśnie dobiegł końca Walentynkowy Konkurs Selfie Project, który organizowaliśmy we współpracy z Igą z Bardzo Brzydkich Rysunków! Z okazji tego wspaniałego święta w lutym zaprosiliśmy was do wstawiania zdjęć z waszymi ukochanymi i opisem tego, co lubicie robić razem. Wasze prace przerosły nasze najśmielsze oczekiwania!

Spośród zdjęć pod hashtagiem #BardzoWalentynki wyłoniliśmy trzech zwycięzców. Nagrodą główną były jedyne w swoim rodzaju plakaty stworzone na podstawie konkursowych zdjęć przez Igę, artystykę stojącą za kultowymi już Bardzo Brzydkimi Rysunkami. Od dawna śledzimy jej twórczość, w której z przymrużeniem oka przedstawia codzienność.

Kiedy dowiedziałam się o walentynkowym konkursie Selfie Project byłam zachwycona! Po pierwsze dlatego, że realizacja takiego zadania była dla mnie małym artystycznym wyzwaniem (jak wiadomo, kolorów używam w mojej twórczości równie często co Multisporta), a po drugie miałam nadzieję, że plakaty stworzone specjalnie dla zwycięzców będą wyjątkową nagrodą…w końcu kto by nie chciał zobaczyć się w bardzo brzydkiej odsłonie? 

Biorąc pod uwagę wasze zaangażowanie w konkursie, nie tylko my jesteśmy pod wrażeniem Bardzo Brzydkich Rysunków Igi!

A o to efekty jej pracy:

bardzo brzydkie rysunki selfie project bardzo brzydkie rysunki selfie project

Spersonalizowane plakaty to wyjątkowa pamiątka dla zakochanych, dzięki której, jak mówi Iga: “Będą mogli od czasu do czasu spojrzeć na siebie z dystansem i szczerze się uśmiechnąć”. Zwycięzcom, jak i wszystkim konkursowiczom, tego właśnie życzymy – dystansu, uśmiechu, a przede wszystkim, miłości!