Blog

1 kwietnia 2019

Z Wami pomożemy fokom bałtyckim – dziękujemy!

Co roku na wybrzeżu Bałtyku znajdywane są dziesiątki rannych foczek, które nie przeżyją bez ludzkiej pomocy. Ponieważ nad Bałtykiem znajduje się siedziba Selfie Project, problem jest nam bliski. Wierzymy w to, że istotom słabym i bezbronnym trzeba pomagać. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć działalność Fokarium na Helu w imię wspólnej misji – pomocy bezbronnym zwierzętom.

Dzięki akcji Sealfie Project udało nam się zebrać pieniądze, które przeznaczone zostaną, przede wszystkim, na wsparcie foczego szpitalika na Helu, w którym rehabilitowane są młode foczki odnajdywane na polskim wybrzeżu. Choć otoczone są w nim najlepszą opieką i wielką troską, wciąż potrzebne są środki na doposażenie rehabilitacyjne, leki oraz pożywienie.

Część środków przeznaczona zostanie również na działalność naukowo-badawczą prowadzoną w helskim Fokarium.

Dzięki zaangażowaniu naszych ukochanych klientów w akcje Sealfie Project zebraliśmy sumę, dzięki której możemy wesprzeć Fokarium w ich pięknej misji. Jesteśmy szczęśliwi że dzięki Wam pomożemy uroczym małym foczkom! Jesteście wspaniali!!!

Nakładając #LuckySeals pomyślcie o naszych ukochanych fokach bałtyckich – i o tym, że warto pomagać. Wasze wybory naprawdę mają znaczenie!