Blog

17 maja 2018

Finalistki konkursu Selfie Project w Rajskiej Sesji z fotografem gwiazd!

Selfie Project wyłoniło finalistki konkursu na naturalne selfie, które miały okazję wziąć udział we wspólnej sesji. Wykonał ją renomowany fotograf gwiazd, Krzysztof Adamek. Współpracował on wcześniej z takimi modelkami, jak Anja Rubik czy Zuza Bijoch, fotografował najbardziej znane polskie influencerki, m.in. Jessicę Mercedes i Maffashion. Jego zdjęcia zobaczyć możecie w prestiżowych magazynach modowych – Vogue Paris, Harper’s Bazaar czy K MAG. A dzięki naszej akcji przed jego obiektywem miały okazje stanąć 3 wyjątkowe młode dziewczyny!

Czasem mniej znaczy więcej – najpiękniejsze fotografie to nie te pełne filtrów i makijażu. Nasze zdjęcia ozdobiły uśmiechy i zadbana, rozświetlona cera! Wybraliśmy kreatywne dziewczyny, od których bije wewnętrzny blask i pewność siebie.

Sesja odbyła się w jednej z najmodniejszych warszawskich restauracji – Raj w Niebie na Nowym Świecie to miejsce, którego zjawiskowe wnętrze jest połączeniem loftowego minimalizmu z rajskim klimatem rodem z hawajskich tropików. To uczta nie tylko dla podniebienia – w Raju poczuliśmy naturalną, pełną harmonii aurę, która idealnie wtopiła się w miejską energię Warszawy. Zupełnie, jak w kosmetykach Selfie Project, pierwsze skrzypce zagrała botanika – nie da się oprzeć zieleni!

Zdjęcia wyszły naprawdę niebiańsko – dziewczyny poczuły klimat sesji, jak zawodowe modelki, wnosząc do nich swoją młodzieńczą świeżość i zapał. Nasze zwyciężczynie od razu złapały świetny kontakt i z entuzjazmem podeszły do zadania! Raj w Niebie rozbłysnął, wypełniony ich uśmiechami i rozmowami.

Oprócz sesji zwyciężczynie otrzymały też Selfie Ring – poręczną lampkę LED, dzięki której zawsze będą miały przy sobie nienaganne światło. Ring light zastępuje lampę flesh, nie powoduje cieni na twarzy, nie podkreśla zaczerwienień i sprawdzi się w każdej sytuacji! To najłatwiejszy sposób na perfekcyjnie naturalne zdjęcie o każdej porze.

Cieszymy się, że mieliśmy okazję zorganizować taki konkurs i lepiej Was poznać – jak widać umiejętność robienia selfie zawsze może się przydać!