Blog

25 kwietnia 2018

Super Prezent od Selfie Project! Selfie Ring – sposób na idealne Selfie!

Przyznaj się – ile zdjęć musisz zrobić, zanim wybierzesz wymarzone selfie? Ile czasu spędzasz na szukaniu odpowiedniego filtra? Przedstawiamy Ci naszą nowość – dzięki temu od dziś do doskonałego zdjęcia będziesz potrzebować jedynie naturalnego uśmiechu i… Selfie Ringa!
To wspaniały, limitowany gadżet – dostępny tylko dla Fanów Selfie Project!

Selfie Ring by Selfie Project Polska to wydajna lampa LED, która idealnie doświetli Twoje selfie, a nawet pomoże przy wykonywaniu makijażu czy kręceniu vloga. Fantastycznie zastępuje flash i nie powoduje cieni na twarzy, ani czerwonych źrenic! Dzięki specjalnemu klipsowi, z łatwością można przymocować go do telefonu, tabletu, a nawet do laptopa! Urządzenie jest małe i wygodne – stworzone do codziennego noszenia w torebce.

Selfie Ring to sposób na idealne, naturalne #selfie o każdej porze dnia i przy każdej pogodzie! Intensywność światła można regulować dzięki wygodnemu przyciskowi – sama decydujesz, ile go potrzebujesz! Dzięki najmocniejszemu światłu możesz robić zdjęcia nawet w ciemnościach i „kryzysowych” sytuacjach, a najsłabsze – doświetli i poprawi jakość Twoich selfie. Życie jest łatwiejsze, gdy nie musisz szukać idealnego oświetlenia 😉

Selfie Ring podkreśli Twoje piękno, a przede wszystkim – nieskazitelną naturalność i pewność siebie. W świecie sztucznego piękna, odważ się być #naturalbeauty. Lśnij z unikalnym Selfie Ring by Selfie Project Polska.

A jaki jest Twój sposób na idealne, naturalne selfie? Weź udział w KONKURSIE i wygraj wyjątkowy Selfie Ring by Selfie Project Polska  oraz rajską sesję w Raj w Niebie! Zdjęcia zrobi fotograf gwiazd Krzysztof Adamek. Wystarczy, że na swoim Instagramie dodasz idealne, naturalne selfie i podpiszesz je @selfieproject_polska i #SelfieRing. Czekamy do 3.05.2018. Do dzieła! Więcej szczegółów znajdziesz na naszym Facebooku!