Blog

13 lutego 2018

Wyluzuj w Walentynki!

Nadchodzi święto zakochanych – to czas, w którym celebrujemy miłość bardziej niż w jakikolwiek inny dzień roku. Jeśli masz ukochaną osobę, to świetna okazja, żeby spędzić go w wyjątkowy sposób. Pamiętajmy jednak, że miłość to nie tylko randkowanie i czerwone róże; miłość to także nasze relacje z przyjaciółmi i rodziną. 
 
Jeśli nie masz drugiej połówki, z którą będziesz świętować walentynki, bez obaw! Uczcij ten dzień z przyjaciółkami – zróbcie sobie babski wieczór, zamówcie pizzę, włączcie dobry film (niekoniecznie romantyczny) i zatańczcie przy ulubionej muzyce.  Minęły czasy, kiedy bycie singlem 14. lutego mogło zasmucić! Zrelaksujcie się przy ciepłych napojach i maseczkach, a ukoronowaniem wieczoru niech będzie sesja zdjęciowa w zabawnych Animal Maskach z Selfie Project. Do wyboru, do koloru – są 4 różne wzory, dzięki którym każda z was znajdzie coś dla siebie. 

Te z was, które spędzają walentynki w towarzystwie ukochanego, niech nie ograniczają się do banalnej kolacji i kina: dla odmiany możecie urządzić sobie wytworny wieczór w domu, wspólnie coś ugotować i cieszyć się swoim towarzystwem. Kto wie, może twój chłopak też skusi się na rytuał maseczkowy? 

A jeśli już planujecie wielkie wyjście – zadbaj o nieskazitelną cerę przed randką. To świetna okazja, żeby wypielęgnować swoje usta peelingiem, balsamem i olejkiem owocowym, dzięki któremu będą ponętne i błyszczące. Poświęć też czas na złuszczenie skóry peelingiem lub maską węglową, aby stworzyć idealną bazę pod walentynkowy makijaż.

W dzień zakochanych świętujcie miłość i piękno; dwie rzeczy, które rządzą światem. I bez względu na to, z kim (lub bez kogo) będziecie, nie traćcie dobrego humoru i bawcie się jak najlepiej!