Blog

30 października 2017

Cześć!

Marka Selfie Project wyszła z inicjatywą, żeby połączyć stronę internetową z blogiem i stać się czymś więcej niż tylko kolejną firmą kosmetyczną, która nie kojarzy nam się z niczym oprócz opakowań na półkach w sklepie. Blog ten będzie taką „dziewczyńską” strefą, w której będziecie mogły zagłębić się nie tylko w informacje o produktach Selfie Project, ale też poczytać o tym wszystkim, co dla nas, młodych kobiet, najciekawsze – będą to internetowe trendy, porady makijażowe, zdjęcia z wybiegów i z ulic, fajne miejsca do odwiedzenia, wydarzenia kulturalne, premiery filmowe i muzyczne czy nowe seriale.

Zacznę od przedstawienia się, bo, oprócz tego co wyżej wymieniłam, chciałabym też pisać dla was o tym, co jest dla mnie inspirujące i, co, mam nadzieję, zainspiruje także was. Jestem Wiktoria, mam 20 lat i studiuję w Krakowie. Nawiązałam współpracę z Selfie Project, bo chcieliśmy, aby blog prowadzony na stronie był jak najbardziej autentyczny – a kto lepiej zrozumie młode dziewczyny niż inna młoda dziewczyna? Dla mnie najważniejsze, żeby podejmować tematy bieżące, bo dobrze wiem, jak dużo dzieje się i jak szybko wszystko się zmienia w branży beauty i w modzie, szczególnie przy dużym udziale mediów społecznościowych. Chcę, żebyście mogły z moich wpisów dowiedzieć się, co w tej chwili jest nowe, jakie trendy makijażowe i urodowe ostatnio się pojawiły – oprócz tego, jako ktoś, kto naprawdę lubi zgłębiać tajniki pielęgnacji skóry, przedstawię wam pewne triki pielęgnacyjno-makijażowe, które odkryłam metodą prób i błędów. Wiem, że czasem ciężko w internecie oddzielić autentyczne porady od tych bezwartościowych, ale mam nadzieję, że mi zaufacie! Ja już całkiem dobrze poznałam moją cerę, dzięki czemu potrafię (mniej więcej) o nią dbać i ufam, że wy też znajdziecie odpowiednie dla siebie metody pielęgnacji. Niestety, niektóre zmiany skórne nie są zależne od nas i jedyne, co możemy zrobić, to je zminimalizować i postarać się im zapobiegać. Sama dobrze znam ten problem, kłopoty z cerą to ludzka rzecz, więc pamiętajcie – nie zniechęcajcie się, bądźcie cierpliwe i szukajcie optymalnej rutyny dla waszej skóry.

Oprócz tematów beauty, interesuje mnie wszystko, co w jakikolwiek sposób związane jest z modą, więc na blogu znajdziecie też zdjęcia z look’ami makijażowymi i ubraniowymi, które wpadły mi w oko. Myślę, że właśnie czas gimnazjum, liceum i czas studiów to okres, kiedy trzeba jak najwięcej eksperymentować, żeby odnaleźć swoją estetykę, więc posty będą różne – inspirowane pokazami mody, czasem awangardowe, czasem zupełnie na luzie, znalezione na instagramie albo na fashion weeku, a nawet w starych filmach i teledyskach, które, przynajmniej dla mnie, stanowią niesamowicie ciekawą bazę przy szukaniu własnego stylu. Tutaj mogę przy okazji dodać, że uwielbiam popkulturę i jest ona moim głównym źródłem rozrywki, także będę dla was pisać o wszystkich moich nowych odkryciach serialowych i filmowych, również muzycznych.

Nie chcę, żeby to był blog poświęcony wyłącznie informacjom o kosmetykach, trendach i nowinkach, więc od czasu do czasu chciałabym dodawać też posty bardziej osobiste, dzięki którym stworzymy tu naprawdę ciepłą i osobistą strefę. Taką, w której każda z was będzie mogła odnaleźć coś dla siebie – inspirację, dobre słowo na poprawę humoru, poradę, piosenkę na zły nastrój… Wszystko, co sprawi, że poczujemy się jakbyśmy rozmawiały tylko między nami dziewczynami.

A zatem, do usłyszenia!

-Wiktoria