Blog

23 listopada 2015

Selfie Project i Barrakuz

W Selfie Project wiemy, że najważniejsze w życiu są pasje. Z pasją tworzymy naszą markę, ponieważ wiemy, że to ona jest kluczem do sukcesu. Choć naszym priorytetem zawsze będzie najwyższej jakości naturalna pielęgnacja, znamy wagę wszechstronnego rozwoju, także wewnętrznego – cenimy sobie sztukę i kulturę.

Do współpracy zaprosiliśmy niezwykle utalentowaną Barrakuz, warszawską mistrzynię kolaży. Barrakuz jest artystką młodego pokolenia, która tworzyła prace, m.in. dla marki Local Heroes, magazynu K MAG, Taco Hemingwaya i grupy Flirtini. Wykorzystywana przez nią technika nowoczesnego kolażu to powiew świeżego powietrza w sztuce – projektuje nie tylko plakaty, ale i ilustracje czy okładki płyt muzycznych.

Barrakuz i jej nietuzinkowe prace idealnie odzwierciedlają wartości Selfie Project: indywidualizm, kreatywność i innowację. Artystka stworzyła dla nas 6 plakatów zainspirowanych krokami pielęgnacyjnymi według Selfie Project, jak i samą marką. Ich animowane wersje pokazywaliśmy na naszym profilu na Instagramie – zajrzyjcie na niego, jeśli chcecie zobaczyć produkty Selfie Project w nowej, oryginalnej odsłonie!

Marka
Oczyszczanie
Złuszczanie
Barrakuz x Selfie Project Barrakuz x Selfie Project Oczyszczanie Barrakuz x Selfie Project Złuszczanie
Nawilżanie
Upiększanie
MakeUp
Barrakuz x Selfie Project Nawilżanie Barrakuz x Selfie Project Upiększanie Barrakuz x Selfie Project MakeUp