Ultra oczyszczające plastry na nos #NoBlackheads

Ultra oczyszczające plastry na nos #NoBlackheads

#odblokowanie porów
#oczyszczanie
#przeciw zaskórnikom

składniki: Węgiel BioAktywny & Witch Hazel
przeznaczenie: skóra młoda z niedoskonałościami
sposób użycia:

1. Umyj twarz, następnie mocno zwilż nos wodą. Plaster nie przyklei się do suchej skóry.
2. Suchymi rękami ściągnij z plastra przezroczystą folię.
3. Przyłóż plaster gładką stroną, nasączoną Węglem BioAktywnym do nosa. Dociśnij mocno, by idealnie przywarł do skóry.
4. Odczekaj 10-15 minut, aby aktywne składniki zaczęły działać. Plaster będzie gotowy do usunięcia po całkowitym wyschnięciu. 
5. Plaster odklejaj powoli z dwóch stron jednocześnie, zaczynając od brzegów nosa. Pozostałości Węgla BioAktywnego zmyj wodą.

#soFresh #soClean

Ultra oczyszczające plastry na nos nasączone BioAktywnym Węglem głęboko oczyszczają i odblokowują pory w miejscu najbardziej podatnym na powstawanie zaskórników. Działają jak magnes, błyskawicznie usuwają zanieczyszczenia i pozostawiają skórę czystą i gładką.

Pojemność: 4 sztuki

#natureEffect

Profesjonalne kosmetyki Selfie Project są bogate w naturalne, botaniczne składniki aktywne polecane w pielęgnacji młodej cery. 
Węgiel BioAktywny – odkrycie w walce z niedoskonałościami! Oczyszcza i działa antybakteryjnie. Pochłania zanieczyszczenia, pozostawia pory czyste i zwężone
Wyciąg z Witch Hazel działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Jest aktywnym przeciwutleniaczem: wyłapuje wolne rodniki i zapobiega powstawaniu zaskórników.

#safetyFirst

Kosmetyki Selfie Project nie zawierają substancji niekorzystnych dla młodej skóry: parabenów, SLS i SLES, oleju parafinowego. Wszystkie preparaty przebadano dermatologicznie.

Przechowywać w temp. pokojowej. Produkty Selfie Project nie są testowane na zwierzętach. 

Ingredients: Aqua, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Charcoal Powder, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Methyl Acetate, Methylparaben.