logo_grey

Seria Selfie Project została stworzona z myślą o nastolatkach – zarówno tych młodych ludziach, którzy dopiero wkraczają w okres dojrzewania, pełni obaw o swój nie zawsze korzystnie zmieniający się wygląd, jak i tych, którzy już od dłuższego czasu zmagają się z problemami skóry i mają już dość nieskutecznych rozwiązań.

home-onas-img

Nikt nie jest dla siebie i swego wyglądu tak krytyczny jak nastolatek. Nierzadko negatywny wpływ na postrzeganie własnego obrazu ma wymagająca grupa rówieśnicza i ogromna potrzeba akceptacji, jaką odczuwa dorastający człowiek. Pragnie być lubiany i akceptowany, a przy tym również atrakcyjny wizualnie. Boi się krytyki i ośmieszenia ze strony rówieśników. Pojawiające się na twarzy niedoskonałości, które czasami trudno zakryć nawet mocnym makijażem, mogą stać się źródłem zmartwień, stresu, wstydu i obsesyjnego rozmyślania nad stanem cery. Zdesperowany nastolatek często nie wie, w jaki sposób skutecznie pozbyć się problemu, oczekuje też szybkich rezultatów, i trudno mu nastawić się na systematyczną, długotrwałą pielęgnację.

Efekty muszą być zauważalne już od pierwszego zastosowania kosmetyku – inaczej szybko zniechęci się do jego używania. Ważną osobą, która pomaga nastoletniemu dziecku w wyborze pierwszej pielęgnacji cery jest jego mama. Dlatego kosmetyki tworzone dla młodych ludzi muszą być przygotowane ze szczególną starannością, tak aby rodzic, kupując je dla swoich dorastających dzieci, mógł obdarzyć je pełnym zaufaniem co do ich skutecznego działania pielęgnacyjnego i jednocześnie bezpieczeństwa dla młodej cery.

 

 

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ SERIA SELFIE PROJECT?

 


590-2853-04012-5-artykul-doradczy-zdj-2

Innowacyjne podejście do pielęgnacji skóry młodej z niedoskonałościami:

Selfie Project to pierwsza marka na rynku skierowana na problemy młodych cer, która dba nie tylko o to, by na bieżąco zapobiegać powstawaniu niedoskonałości i goić te, które już się pojawiły, ale równie poważnie podchodzi do aspektu wizualnego cery z niedoskonałościami. Twórcy tych preparatów wyszli z założenia, że kosmetyk do twarzy powinien nie tylko ją pielęgnować, ale i jednocześnie upiększać i sprawiać, że cera staje się wizualnie piękniejsza od razu po zastosowaniu – a przy stosowaniu regularnym jej stan stopniowo się poprawia.


 

Odpowiedź na specjalne potrzeby młodej skóry:

Wielu dorosłym wydaje się, że „wypryski to nie choroba”, „każdy przez to przechodził” i „to nic strasznego”. Nic bardziej mylnego! Dla nastolatka niewiele jest rzeczy ważniejszych niż poczucie, że jest postrzegany jako atrakcyjny i lubiany, a niedoskonałości bywają  źródłem ogromnych kompleksów i drastycznego obniżenia samooceny. Nastolatki potrzebują pielęgnacji, która da im szybkie i widoczne rezultaty, będzie dla nich prosta i przyjemna na tyle, aby pozwoliła wyrobić sobie trwałe nawyki pielęgnacyjne, które zaprocentują w przyszłości piękną i zdrową cerą, a w chwili obecnej pozwolą poradzić sobie z problemami młodzieńczej cery. Seria Selfie Project zapewnia właśnie taką pielęgnację: skuteczną i dająca dostrzegalne efekty już od pierwszych zastosowań, przyjemną w stosowaniu i naturalną, wygodną w aplikacji dla młodej osoby. 


Woman smiling with perfect smile and white teeth in a park and looking at camera. A woman in a striped dress on a background of blurred trees.

Zawartość naturalnych, botanicznych składników polecanych w pielęgnacji młodej cery:

mądra natura w swoim bogactwie zawiera wiele dobroczynnych dla młodej cery roślin, minerałów i składników, które pomagają zwalczać niedoskonałości, oczyszczają, matują, łagodzą skórę i wielokierunkowo działają dla poprawy jej kondycji i wyglądu. Wszystkie te substancje zostały wnikliwie przeanalizowane i dobrane indywidualnie do każdego preparatu Selfie Project, by wzmocnić jego działanie ukierunkowane na młodą cerę. Bezpieczeństwo formulacji:

młoda skóra, tak jak cały dorastający organizm, znajduje się w fazie intensywnego rozwoju. Nic nie powinno zakłócać jego prawidłowego przebiegu, dlatego substancje, z których wytwarzane są kosmetyki z serii Selfie Project zostały dobrane z największą starannością i dogłębnie przeanalizowane pod kątem ich bezpieczeństwa dla młodej skóry. Receptury pozbawione są parabenów, SLS, SLES i olejów mineralnych. Są to substancje, których działanie może negatywnie wpłynąć na cerę, przesuszając ją, powodując zapychanie porów i wywołując reakcje nadwrażliwości. Dlatego zostały wyeliminowane, a na ich miejsce wprowadzono dobrze tolerowane przez skórę, bezpieczne zamienniki o doskonałych parametrach użytkowych i dobroczynnym działaniu na skórę.


 

Formuły nietestowane na zwierzętach:

przy tworzeniu serii Selfie Project nie ucierpiało żadne, nawet najmniejsze zwierzę. Młodzi ludzie są wrażliwi i kochają zwierzęta, dlatego nie chcą używać kosmetyków, które były na nich testowane.

 

Selfie Project to nowoczesna, przygotowana z niezwykłą starannością seria kosmetyków, przeznaczona specjalnie do pielęgnacji młodej cery. Sztab profesjonalistów, po dogłębnej analizie problemów skórnych, z którymi boryka się młodzież, opracował kompletny system pielęgnacyjny skoncentrowany na skutecznych działaniach związanych z ustawicznym poprawianiem stanu młodzieńczej cery, zapobieganiem powstawaniu niedoskonałości oraz natychmiastową poprawą wyglądu skóry.


Systematyczne używanie preparatów z serii oznacza:

  • zapobieganie powstawaniu niedoskonałości dzięki skutecznemu oczyszczeniu i pielęgnacji skóry
  • zmniejszenie częstotliwości występowania nowych zmian
  • wspomaganie gojenia się zmian – wyprysków, zaskórników zamkniętych i otwartych, ranek powstałych po mechanicznym usuwaniu niedoskonałości
  • natychmiastową wizualną poprawę wyglądu skóry – zwężenie porów, zmatowienie cery, wyrównanie kolorytu, efekt Glamour, osiągnięty dzięki zastosowaniu specjalnych pigmentów.

 

logo_grey