590-2853-04012-5-artykul-doradczy-zdj-2

1. Innowacyjne podejście do pielęgnacji skóry młodej z niedoskonałościami:

Selfie Project to pierwsza marka na rynku skierowana na problemy młodych cer, która dba nie tylko o to, by na bieżąco zapobiegać powstawaniu niedoskonałości i goić te, które już się pojawiły, ale równie poważnie podchodzi do aspektu wizualnego cery z niedoskonałościami. Twórcy tych preparatów wyszli z założenia, że kosmetyk do twarzy powinien nie tylko ją pielęgnować, ale i jednocześnie upiększać i sprawiać, że cera staje się wizualnie piękniejsza od razu po zastosowaniu – a przy stosowaniu regularnym jej stan stopniowo się poprawia.


 

2. Odpowiedź na specjalne potrzeby młodej skóry:

Wielu dorosłym wydaje się, że „wypryski to nie choroba”, „każdy przez to przechodził” i „to nic strasznego”. Nic bardziej mylnego! Dla nastolatka niewiele jest rzeczy ważniejszych niż poczucie, że jest postrzegany jako atrakcyjny i lubiany, a niedoskonałości bywają  źródłem ogromnych kompleksów i drastycznego obniżenia samooceny. Nastolatki potrzebują pielęgnacji, która da im szybkie i widoczne rezultaty, będzie dla nich prosta i przyjemna na tyle, aby pozwoliła wyrobić sobie trwałe nawyki pielęgnacyjne, które zaprocentują w przyszłości piękną i zdrową cerą, a w chwili obecnej pozwolą poradzić sobie z problemami młodzieńczej cery. Seria Selfie Project zapewnia właśnie taką pielęgnację: skuteczną i dająca dostrzegalne efekty już od pierwszych zastosowań, przyjemną w stosowaniu i naturalną, wygodną w aplikacji dla młodej osoby. 


3. Zawartość naturalnych, botanicznych składników polecanych w pielęgnacji młodej cery:

mądra natura w swoim bogactwie zawiera wiele dobroczynnych dla młodej cery roślin, minerałów i składników, które pomagają zwalczać niedoskonałości, oczyszczają, matują, łagodzą skórę i wielokierunkowo działają dla poprawy jej kondycji i wyglądu. Wszystkie te substancje zostały wnikliwie przeanalizowane i dobrane indywidualnie do każdego preparatu Selfie Project, by wzmocnić jego działanie ukierunkowane na młodą cerę. 

Sprawdź SKŁADNIKI SERII4. Bezpieczeństwo formulacji:

młoda skóra, tak jak cały dorastający organizm, znajduje się w fazie intensywnego rozwoju. Nic nie powinno zakłócać jego prawidłowego przebiegu, dlatego substancje, z których wytwarzane są kosmetyki z serii Selfie Project zostały dobrane z największą starannością i dogłębnie przeanalizowane pod kątem ich bezpieczeństwa dla młodej skóry. Receptury pozbawione są parabenów, SLS, SLES i olejów mineralnych. Są to substancje, których działanie może negatywnie wpłynąć na cerę, przesuszając ją, powodując zapychanie porów i wywołując reakcje nadwrażliwości. Dlatego zostały wyeliminowane, a na ich miejsce wprowadzono dobrze tolerowane przez skórę, bezpieczne zamienniki o doskonałych parametrach użytkowych i dobroczynnym działaniu na skórę.


 

5. Formuły nietestowane na zwierzętach:

przy tworzeniu serii Selfie Project nie ucierpiało żadne, nawet najmniejsze zwierzę. Młodzi ludzie są wrażliwi i kochają zwierzęta, dlatego nie chcą używać kosmetyków, które były na nich testowane.


 

6. INNOWACJA – Węgiel Bioaktywny

Węgiel Bioaktywny jest węglem leczniczym, jego specjalna forma wyróżniająca się unikalną strukturą sieci, która przyciąga do siebie i pochłania wszystkie zanieczyszczenia. To najsilniejszy naturalny adsorbent – czyli substancja o strukturze sieci zdolna do pochłaniania innych cząsteczek. Niezwykłe właściwości  znalazły zastosowanie w medycynie i kosmetyce.

Jedyne kosmetyki z Węglem Bioaktywnym dla młodej cery!


 

7. INNOWACJA – FotoCzułe Pigmenty

Produkty Selfie Project wyposażone zostały w innowacyjne składniki, między innymi FOTOCZUŁE PIGMENTY. FotoCzułe MicroDrobinki, które wizualnie upiększają wygląd skóry i zapewniają jej Efekt Glamour!– natychmiastowy optyczny efekt gładkiej skóry.